Titan Electronics-də

Endirimli Məhsullar

Hrui Poe switch 16 port

250,00 AZN
  • HR 901-AF-2421GS-300 (16CH 300W)
  • Məhsulun adı:27-Port10/100M PoE açarı
  • Model: HR901-AF-2421GS
  • Bağlayıcı Növü
  • 1)24*10/100M PoE Portu + 2*Gigabit Ethernet Uplink Portu + 1*Gigabit SFP Uplink Portu:
  • IEEE802.3
  • IEEE802.3u
  • Şəbəkə Protokolları:
  • *IEEE802.3x
  • *IEEE802.3ab
  • *IEEE802.3z
  • PoE Parametrləri:
  • PoE Standartı: IEEE802.3af /IEEE802.3a
  • Maksimum hər port: 15.4W (IEEE 802.3af)
  • Maksimum hər port: 30W (IEEE 802.3at)
  • PoE uyğunluğu: IEEE 802.3af/at adaptiv
  • PoE port çıxışı: DC48-55V
  • Power Pin:
  • *Ehtiyat cütlər üzərində güc 1/2(+) , 3/6 (-)
  • *10BASE-T: Cat 6 UTP(≤250 meter)
  • Network Media:
  • 1) 100BASE-TX: Cat5 və ya daha çox UTP (≤100 metr)
  • 2)1000BASE-TX: Cat5 və ya daha çox UTP (≤100 metr)
  • Optik:
  • 1)Çox Modlu Fiber: 850nm, 1310nm, ötürmə məsafəsi: 550m/2km
  • 2)Tək Modlu Fiber: 1310nm, 1550nm, Transmissiya Məsafəsi: 20/40/60/80/100/120km
  • Performans Xüsusiyyətləri Bant Genişliyi: 10.8Gbps
  • MAC: 2K
  • Packet Buffer Memory: 1M
  • Paket Yönləndirmə dərəcəsi: Mpps
  • Power input: AC100-240V 50/60Hz,
  • Enerji təchizatı: Çıxış: 52V5.76A
  • İş mühiti
  • 1)İş rütubəti: Maks 90%, kondensasiya olunmur
  • 2)Saxlama Rütubəti: Maks. 95%, kondensasiya olunmur
  • 3)Working Height: Max to 10,000 feet (3,000 meters).
  • 4)Saxlama hündürlüyü: Maksimum 10,000 fut (3,000 metr)

Hrui Poe switch 4 port

63,00 AZN
  • 5 Ethernet portu;
  • PoE Fast Ethernet enerji təchizatı dəstəyi ilə
  • 4 port (10/100 Mbit/s);
  • 1 uplink Ethernet portu (10/100 Mbps);
  • Mühafizə standartları: CE, FCC, RoHS;
  • Maksimum PoE Gücü - hər port üçün 15,4 Vt və ya 30 Vt;
  • Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
  • Gücləndirilən cihazın PoE sinifini və şəbəkəyə qoşulma sürətini avtomatik aşkarlayır;
  • Bağlı şəbəkə avadanlıqlarına kabel uzunluğu - 100 m -ə qədər;

Hrui Poe switch 4port Fiber

113,00 AZN
  •    Hrui Poe switch 4port "Fiber"
  •    HR 901 –AXG-411NS-120 (4CH Fiber)
  • 6 portlu Ethernet;
    4 porta podderjkoy РоЕ питания Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с);
    1 Gigabit Ethernet portu (10/100/1000 Мбит/с);
    1 yuxarı bağlantı portu SFP Gigabit (10/100/1000 Мбит/с);
    Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
    Maksimum PoE Gücü - hər port üçün 15,4 Vt və ya 30 Vt;
    Birləşdirilmiş şəbəkə avadanlığına kabel uzunluğu - 100 m-ə qədər;
    Yadda saxlanan MAC ünvanlarının sayı - 2000;
    Bant genişliyi - 12 Gbps;

Hrui Poe switch 8port

89,00 AZN
  • 10 Ethernet portu;
  • PoE power Megabit Ethernet (10/100 Mbit / s) dəstəyi ilə 8 port;
  • 2 uplink portu (10/100Mbps);
  • Maksimum PoE gücü - hər port üçün 15,4 və ya 30 Vt;
  • PoE ümumi büdcəsi: bütün portlar üçün 120W;
  • Standart olaraq PoE IEEE 802.3af / dəstəkləyir;
  • Gücləndirilən cihazın PoE sinifini və şəbəkə bağlantısının sürətini avtomatik olaraq aşkar edir;
  • Qoşulmuş şəbəkə avadanlığına kabelin uzunluğu ötürmə sürətindən və kabel növündən asılıdır:
  • 1)10BASE -T: Cat 3,4,5 UTP - 100 m -ə qədər.
  • 2)10BASE -T: Cat 6 UTP - 250 m -ə qədər
  • 3)100BASE-TX: Cat 5 və ya daha yaxşı - 100 m-ə qədər

Hune 918-I8-F

500,00 AZN
     Hune 918-I8-F modeli
  • Əsas xüsusiyyətləri:
  • Barmaq izi ilə qapını açma imkanı.
  • Card ilə qapını açma imkanı.
  • Kod ilə qapını açma imkanı.
  • Açar ilə qapını açma imkanı.
  • Smartfon vasitəsi ilə dünyanın istənilən yerindən qapını açma imkanı.
  • 2 ilə gədər bir batareya ilə işləmə imkanı.
  • Təyin olunan barmaq izi ilə, kimin qapını açdığını smartfon vasitəsilə izləmə imkanı.
  • Batareyanın enerjisi qurtardığı halda sizə xəbərdarlıq edir.

Smart Switch I light 3 Port

62,00 AZN
Ağıllı işıq acari. Işığı program tətbiqdən idarə etməyə imkan verir və eyni zamanda quraşdırma prosesini asanlaşdıran naqillərdəki sıfır kontaktlara və arxa qutunun dəyişdirilməsinə ehtiyac olmur.

Smart Switch wifi 2 Port

55,00 AZN
Ağıllı işıq acari. Işığı program tətbiqdən idarə etməyə imkan verir və eyni zamanda quraşdırma prosesini asanlaşdıran naqillərdəki sıfır kontaktlara və arxa qutunun dəyişdirilməsinə ehtiyac olmur.

Smart Switch wifi 3 Port

50,00 AZN
Ağıllı işıq acari. Işığı program tətbiqdən idarə etməyə imkan verir və eyni zamanda quraşdırma prosesini asanlaşdıran naqillərdəki sıfır kontaktlara və arxa qutunun dəyişdirilməsinə ehtiyac olmur

Turniket

5.700,00 AZN
  • Turniket 3 ədəd(şüşəli)
  • Model DS210
  • Ölçü 1400 x 200 x 100 mm
  • Keçidin eni 600-900 mm
  • Enerji istehlakı AC100-240V VAC, 50/60Hz
  • İş gərginliyi 24V